Вночі в області працювали наші сили ППО. Оборонці неба знищили 3 ворожих БпЛА.
Про це на ранок поінформували керівники ДінпроОВА та облради.
Гучно було у Павлоградському районі. По Межиріцькій громаді ворог вдарив ракетою. Це сталося біля 3.25 ночі. У результаті вибуху пошкоджені 4 багатоквартирних будинки, 6 автівок.
Ракетний удар був нанесений і по Петропавлівській громаді Синельниківського району. Пошкоджені 14 приватних будинків й авто.
По Межівській і Словʼянській громадах Синельниківського району ворог вдарив безпілотниками. Пошкоджені сільськогосподарські підприємства.
Продовжилися й атаки по Нікопольщині. Окупанти цілили по райцентру та Марганецькій громаді. Пошкоджений приватний будинок та 2 господарські споруди.
На щастя, люди не постраждали.
Протягом минулого дня, 12 червня, два райони Дніпропетровщини потерпали від ворожих атак протягом дня.
По Нікопольщині росіяни завдали 30 ударів. Артилерією, fpv-дронами й снарядами, які скидали з безпілотників. Гучно було у райцентрі, Марганецькій, Покровській та Червоногригорівській громадах. Там пошкоджені адмінбудівля та 2 багатоповерхівки. Одна приватна оселя зайнялася. Подекуди ще працюють фахівці – обстежують території.
На Новопавлівську громаду Синельниківщини противник скерував КАБи.
Раніше “Особи” також писали: У трьох районах Дніпропетровщини ворог застосовував дрони та артилерію, збито один БпЛА росіян.























