Новини

Поліція викрила злочинну організацію, через дії якої без гарячої води залишилася половина Кривого Рогу

Зловмисники вивозили водонагрівачі з теплопунктів на закриту територію підприємства та демонтували з обладнання кольорові метали.

470Переглядів

Фігуранти організували масштабну схему з розтрати майна в умовах воєнного стану, що призвела до повного припинення постачання гарячої води майже для половини міста — понад 250 тисяч мешканців, десятків підприємств і закладів критичної інфраструктури.

Про це повідомили у Нацполіції.

Сума збитків — майже 30 мільйонів гривень.

Поліцейські встановили всіх учасників оборудки разом з організаторами — двома колишніми керівниками одного з державних теплоенергетичних підприємств міста.

Під виглядом «переміщення обладнання задля його збереження в умовах воєнного стану», зловмисники вивезли понад 1140 водонагрівачів зі стратегічних теплопунктів на закриту територію підприємства та демонтували з обладнання латунні трубки, які містили кольорові метали.

Щоб приховати розукомплектування, порожнини водонагрівачів заповнювали сторонніми предметами — зокрема одягом, і повертали на місце, імітуючи їхній робочий стан.

Оперативники кримінальної поліції встановили, що фігуранти реалізовували демонтовані трубки на місцеві металобази за готівку, без оформлення бухгалтерських документів та без передбаченого законодавством радіаційного контролю.

Наразі поліцейські задокументували понад 65 епізодів злочинної діяльності.

Раніше “Особи” також писали: Підприємець завдав збитків бюджету Кривого Рогу на понад 700 тисяч гривень.

Залишити відповідь