Будівництво підтримав благодійний фонд UAnimals, який виділив на проєкт 1 485 000 гривень. У новому корпусі зможуть проживати до 35 собак, які потребують особливого догляду — більшість із них мають ушкодження хребта або інші тяжкі травми. Наразі в «Пегасі» вже перебуває 27 таких тварин, і нова будівля дозволить покращити їхні умови проживання.
Про це повідомляє «UAnimals» у Facebook.
На місці вже готують фундамент — в’яжуть арматуру, а завершити роботи планують до 10 серпня. Проєкт передбачає дві просторі кімнати з перегородками, теплу підлогу, вигульну зону та повну адаптацію до потреб собак з інвалідністю.
«Новий простір буде безпечним для утримання собак з травмами хребта, літніх та малорухомих тварин. Зараз у притулку живе 27 таких собак, але в майбутньому приміщення зможе вмістити до 35 тварин. Ми всіма силами підтримуємо розширення притулків та покращення умов для тварин, адже розуміємо: через війну прихистки переповнені і зараз там вкрай недостатньо місця», — кажуть волонтери притулку.
Зоозахисники підкреслюють: створення такого корпусу — це не просто благодійна ініціатива, а важливий крок до гуманного ставлення до тварин. Вони сподіваються, що приклад «Пегаса» надихне інші притулки по всій Україні створювати безпечні та доступні умови для тварин з інвалідністю.
Допомогти тваринам у притулках можна за посиланням.
Раніше “Особи” також сповіщали: З прифронтового села у Дніпропетровській області волонтери евакуювали поні.























