Ввечері та вранці агресор атакував Нікопольщину FPV-дронами. Їх спрямував на Нікополь і Марганецьку громаду.
Про це на ранок поінформував очільник ДніпроОВА.
За словами Лисака, внаслідок атаки зайнялися приватний будинок і господарська споруда. Вогонь рятувальники загасили. Побиті ще одна оселя і дві господарські споруди.
Також вночі та під ранок ворог завдав ударів безпілотниками по Синельниківському району. У Васильківській громаді виникла пожежа. Зачепило газогін. У Маломихайлівській є пошкодження на території транспортного підприємства.
Загиблих і постраждалих немає.
Протягом ночі оборонці неба знищили над областю 5 БпЛА противника.
Минулого дня, 17 червня, майже три десятки разів російська армія атакувала Нікопольщину безпілотниками та артилерією. Вибухи лунали в райцентрі, Мирівській, Покровській і Марганецькій громадах. На жаль, є загиблий і постраждалі. Виникло кілька пожеж, які рятувальники приборкали.
Пошкоджені інфраструктура, коледж, 4 житлові будинки і 5 господарських споруд. Понівечене приватне підприємство. Знищене авто.
Раніше “Особи” також писали: Мешканцям Дніпропетровщини пропонують винагороду за викриття вербувальників рф.



















