Новини

На Дніпропетровщині ввели карантин через сказ у собаки

На Дніпропетровщині зафіксовано випадок сказу.

419Переглядів

У селі Чаплинка, що входить до Петриківської громади, запроваджено карантинні обмеження через підтверджений випадок сказу у домашнього собаки.

Про це повідомили на офіційному сайті селищної ради.

Для недопущення поширення вірусу 23, 24 та 25 червня з 9:00 у селі проводитимуть профілактичні щеплення тварин, які підлягають вакцинації.

Мешканців закликають не ігнорувати заходи безпеки та звертатися за деталями до Ольги Михайлівни Аксьонової за телефоном: 096 185 62 45.

Раніше “Особи” також писали: “На Дніпропетровщині трьох військовослужбовців судитимуть за махінації з нарахуванням бойових виплат”.

Залишити відповідь