Вночі працювали наші сили ППО. Оборонці неба знищили 5 ворожих БпЛА.
Про це на ранок повідомили очільники облради та ДніпроОВА.
За словами посадовців, ввечері та на ранок окупанти вдарили по Нікопольщині. Цілили по Марганецькій та Мирівській громадах. На щастя, обійшлося без постраждалих.
Протягом минулого дня, 22 червня, ворог біля двох десятків разів бив по Нікопольщині безпілотниками й артилерією. Росіяни цілили по райцентру, Покровській, Червоногригорівській, Марганецькій та Мирівській громадах.
Сталася пожежа, пошкоджена багатоповерхівка, заправна станція, приватний будинок, газогін та інфраструктура.
Також ворог атакував безпілотником Миколаївську громаду Синельниківського району. Пошкоджена приватна оселя та господарська споруда.
Люди не постраждали.
Цієї ночі під атакою дронів та балістичних ракет перебував Київ. Від обстрілів постраждали Шевченківський, Подільський, Голосіївський, Святошинський, Солом’янський та Дарницький райони.
Найтяжчі наслідки – в Шевченківському. Зруйновано цілий підʼїзд житлової багатоповерхівки. Станом на зараз 4 загиблих. Працівники ДСНС врятували 10 поранених людей. Розбір завалів триває. Під руїнами ще є люди.
У Білій Церкві постраждала житлова та медична інфраструктура. 1 людина загинула, 8 поранено.
Під час ліквідації наслідків обстрілу 2 рятувальників отримали травми. Екстрені служби на місцях з перших хвилин трагедії. Організована робота рятувальних штабів. Задіяна необхідна інженерна техніка. Працюють верхолази.
Раніше “Особи” також писали: На Дніпропетровщині знищили 6 ворожих БпЛА, росіяни масовано атакували Київ та Одесу.
























