Новини

Дніпровські спортсмени вибороли «бронзу» на Чемпіонаті Європи з вітрильного спорту у Німеччині

Вітрильники з дніпровського яхт-клубу "Січ" отримали бронзові медалі на Чемпіонаті Європи.

634Переглядів

Екіпаж  спортсменів Дніпровського яхт-клубу «Січ» та його тренерів з бронзовими медалями чемпіонату Європи з вітрильного спорту у класі L30.

Про це повідомило Дніпропетровське обласне відділення НОК України.

Призерами стали: рульовий Дмитро Сущевський, шкотові: Андрій Тимошенко, Олег Чулаков, Андрій Гусенко, Сергій Чулаков, Денис Дзядик.

Змагання проходили 21-24 червня у межах Кільського тижня*.

Довідка:

Кільський тиждень (нім. Kieler Woche) — найбільша у світі за кількістю учасників та суден вітрильна регата; одна з найважливіших подій у світі вітрильного спорту і одночасно велике літнє свято на півночі Німеччини.

Вперше Кільський тиждень був проведений у 1882 році.

Раніше “Особи” також інформували: НОК Дніпропетровщини виділить кошти на ремонт пошкодженої внаслідок обстрілу бази веслувальників у Дніпрі.

Залишити відповідь