Екіпаж спортсменів Дніпровського яхт-клубу «Січ» та його тренерів з бронзовими медалями чемпіонату Європи з вітрильного спорту у класі L30.
Про це повідомило Дніпропетровське обласне відділення НОК України.
Призерами стали: рульовий Дмитро Сущевський, шкотові: Андрій Тимошенко, Олег Чулаков, Андрій Гусенко, Сергій Чулаков, Денис Дзядик.
Змагання проходили 21-24 червня у межах Кільського тижня*.
Довідка:
Кільський тиждень (нім. Kieler Woche) — найбільша у світі за кількістю учасників та суден вітрильна регата; одна з найважливіших подій у світі вітрильного спорту і одночасно велике літнє свято на півночі Німеччини.
Вперше Кільський тиждень був проведений у 1882 році.
Раніше “Особи” також інформували: НОК Дніпропетровщини виділить кошти на ремонт пошкодженої внаслідок обстрілу бази веслувальників у Дніпрі.




















