25 червня росіяни вкотре запустили по місту Нікополю ударні безпілотники. Один з них, на щастя, не досяг своєї мети – він зачепився за дерево та не здетонував.
Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.
На місце виїхали нікопольські поліцейські та перекрили дорогу. Поліцейські вибухотехнічної служби ГУНП в Дніпропетровській області за допомогою пожежної автодрабини ДСНС зняли безпілотник та знешкодили його.
Як саме відбувалася операція зі знешкодження ворожого дрона – дивіться у оприлюдненому відео:
“Поліція нагадує: у разі виявлення вибухонебезпечних предметів – будьте обережними. Телефонуйте на 102 та повідомляйте про смертоносні знахідки в поліцію”, – йдеться у повідомленні.
Раніше “Особи” також сповіщали: На Нікопольщині під час обстрілів постраждало четверо людей.




















