Учасники групи підшуковували й вербували соціально незахищених громадян, обіцяючи безкоштовне житло, харчування і працевлаштування. Перевозили їх до Одеської області, де відбирали у громадян документи, засоби зв’язку і змушували безоплатно виконувати тяжкі роботи.
Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.
2 липня в межах досудового розслідування проведено 8 обшуків — за місцем проживання фігурантів, у транспортних засобах, а також у місцях можливого утримання та експлуатації людей в Одеській і Дніпропетровській областях.
Фото Головного управління Нацполіції у Дніпропетровській області.
4 жителів Дніпровської області віком від 34 до 48 років затримали в порядку ст.208 КПК України.
Фігурантам повідомлено про підозру у торгівлі людьми та обрано запобіжні заходи. Триває слідство.
Раніше “Особи” інформували: Мешканок Дніпропетровщини відправляли до Польщі та змушували до жебрацтва.
























