Новини

На Дніпропетровщині лікарка завдала втрат державі: що вона зробила

Правоохоронці Дніпропетровської області скерували до суду обвинувальний акт відносно службової особи, яка завдала державі збитків на 1,6 млн гривень.

256Переглядів

56-річна  фігурантка та 7 лікарів медичної установи отримували заробітну платню за фактично невідпрацьований час.

Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.

З серпня 2019 начальниця багатопрофільної лікарні у Дніпропетровській та Донецькій областях вносила неправдиві дані в табель робочого часу лікарів з метою подальшого заволодіння бюджетними коштами.

Злочинну діяльність зловмисниці задокументували поліцейські  Криворізького РУП під процесуальним керівництвом Софіївського відділу Криворізької східної окружної прокуратури.

11 червня слідчі повідомили жінці про підозру за ч. 5 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 КК України. А вже 30 червня обвинувальний акт скеровано до суду.

Раніше “Особи” також сповіщали: Підприємець завдав збитків бюджету Кривого Рогу на понад 700 тисяч гривень.

Залишити відповідь