Друге загальнокомандне місце вибороли дзюдоїсти Дніпропетровської області на Кубку України, який вчора, 15 липня, пройшов у Білій Церкві на Київщині.
Про це повідомляє відділення НОК України у Дніпропетровській області.
Чемпіонами стали Анна Бородіна (-52 кг), Олександр Кошляк (-81 кг) та Артем Бубир (-90 кг).
Срібну медаль отримала Руслана Булавіна.
Бронзові нагороди завоювали Сергій Кім (-60 кг), Назар Кулєшов (-73 кг), Олег Фесенко (+100 кг), Вероніка Чернуха (-52 кг), Ольга Терлецька (-63 кг), Аліса Віденєєва (-70 кг) та Дарʼя Доля (-78 кг).
В змаганнях взяли участь 246 спортсменів з 17 областей України та міста Києва.
Під час урочистої частини змагань голова відділення НОК України в Дніпропетровській області Михайло Кошляк, який є також Президентом Федерації дзюдо України, був нагороджений відзнакою Міністра оборони України Хрест Пошани.
Раніше “Особи” також писали про пов’язаного з Кошляком ексдепутата та підприємця : Підозрюваний у незаконному збагаченні та рейдерстві ексдепутат Дніпропетровської облради Василь Астіон може вийти на волю.



















