Новини

Дзюдоїсти з Дніпра вибороли 11 медалей на Кубку України

Серед чемпіонів цього турніру - син Михайла Кошляка, президента Федерації дзюдо України, який також очолює відділення НОКУ в Дніпропетровській області. Після змагань Михайло Кошляк також отримав Хрест Пошани від Міноборони.

323Переглядів

Друге загальнокомандне місце вибороли дзюдоїсти Дніпропетровської області на Кубку України, який вчора, 15 липня, пройшов у Білій Церкві  на Київщині.

Про це повідомляє відділення НОК України у Дніпропетровській області.

Чемпіонами стали Анна Бородіна (-52 кг), Олександр Кошляк (-81 кг) та Артем Бубир (-90 кг).

Срібну медаль отримала Руслана Булавіна.

Бронзові нагороди завоювали Сергій Кім (-60 кг), Назар Кулєшов (-73 кг), Олег Фесенко (+100 кг), Вероніка Чернуха (-52 кг), Ольга Терлецька (-63 кг), Аліса Віденєєва (-70 кг) та Дарʼя Доля (-78 кг).

В змаганнях взяли участь 246 спортсменів з 17 областей України та міста Києва.

Під час урочистої частини змагань голова відділення НОК України в Дніпропетровській області Михайло Кошляк, який є також Президентом Федерації дзюдо України, був нагороджений відзнакою Міністра оборони України Хрест Пошани.

Раніше “Особи” також писали про пов’язаного з Кошляком ексдепутата та підприємця : Підозрюваний у незаконному збагаченні та рейдерстві ексдепутат Дніпропетровської облради Василь Астіон може вийти на волю.

Залишити відповідь