56-річна фігурантка та 7 лікарів медичної установи отримували заробітну платню за фактично невідпрацьований час.
Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.
З серпня 2019 начальниця багатопрофільної лікарні у Дніпропетровській та Донецькій областях вносила неправдиві дані в табель робочого часу лікарів з метою подальшого заволодіння бюджетними коштами.
Злочинну діяльність зловмисниці задокументували поліцейські Криворізького РУП під процесуальним керівництвом Софіївського відділу Криворізької східної окружної прокуратури.
11 червня слідчі повідомили жінці про підозру за ч. 5 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 КК України. А вже 30 червня обвинувальний акт скеровано до суду.
Раніше “Особи” також сповіщали: Підприємець завдав збитків бюджету Кривого Рогу на понад 700 тисяч гривень.



















