Автівки без номерних знаків переміщатимуть на відведені майданчики.
Про це повідомляє Дніпровська міська рада.
У Дніпрі ухвалили нові заходи безпеки в умовах воєнного стану. Відтепер автомобілі без номерних знаків, залишені на вулицях міста, переміщуватимуть на відведені стоянки або майданчики – навіть якщо вони просто припарковані в дозволених місцях. Таке рішення ухвалила міська комісія з техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТБНС). Рішення вже набуло чинності.
Зазначається, що машини без держномерів унеможливлюють ідентифікацію власника, що створює ризики терористичного характеру, особливо поблизу стратегічних або громадських об’єктів.
Такі автівки переміщуватимуть на спеціально визначені майданчики або стоянки – рішення щодо цього ухвалюватиме спеціальна комісія, до складу якої входять представники міських департаментів, поліції та ДСНС.
Місця зберігання таких автомобілів:
- майданчик по вулиці Курсантській, 7;
- спеціальні стоянки, що перебувають у підпорядкуванні поліції або організацій, які мають відповідні договори з правоохоронцями.
“Рішення є відповіддю міських служб на підвищені ризики, зокрема загрози терористичного характеру, які зростають у воєнний час.
Завдяки нововведенню такі авто не становитимуть потенційної небезпеки для жителів міста, а також для об’єктів, що мають посилений рівень захисту під час воєнного стану”, – пояснили у міськраді.
Нові заходи діятимуть доти, доки триватиме воєнний стан.
Раніше “Особи” також сповіщали: Через спеку на Дніпропетровщині обмежили рух вантажівок.



















