Новини

Юна шахістка з Дніпра здобула “срібло” на командному чемпіонаті Європи

Шахістка з Дніпра виборола срібну медаль на командному чемпіонаті Європи.

493Переглядів

Командний чемпіонат Європи з шахів серед дівчат до 18 років проходив у місті Терме Чатеж, в Словенії. Україну представляли чотири команди: дві дівочі (U-12 та U-18) і дві юнацькі. У складі дівочої збірної U-18, яка здобула «срібло», виступала дніпрянка Софія Москалець разом із Яною Торопцевою.

Про це повідомили на сайті Федерації шахів України.

Софія Москалець – вихованка дитячо-юнацької спортивної школи № 9 м. Дніпро.

Це — перші медалі для українських юнацьких команд на класичних командних чемпіонатах Європи з 2016 року.

Раніше “Особи” також писали: “Абітурієнти з ТОТ можуть вступити до університетів за спрощеними умовами”.

Залишити відповідь