16 липня в результаті проведених заходів з протидії неврегульованій міграції та іншим порушенням міграційного законодавства на території Дніпропетровської області виявили трьох громадян російської федерації та громадянина США, які незаконно перебували на території України.
Про це повідомили в Міграційній службі Дніпропетровської області.
За порушення правил перебування в Україні нелегалів притягнули до адміністративної відповідальності, а також ухвалили рішення про примусове видворення їх з України.
На даний час, з метою забезпечення примусового видворення, порушники знаходяться у пункті тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства.
Раніше “Особи” також писали: “Атака БпЛА у Павлоградському районі, загинув машиніст електровоза, збито три ворожих дрона”.



















