Вночі 27-28 липня захисники неба збили над Дніпропетровщиною 3 БпЛА.
Про це на ранок повідомив начальник ДніпроОВА, посилаючись на ПвК.
Крім того, за словами Лисака, Нікопольщину російська армія атакувала безпілотниками і артилерією. Гучно було у райцентрі, Марганецькій, Мирівській, Червоногригорівській, Покровській громадах. Постраждали двоє людей – 15-річна дівчинка та 49-річна жінка. Лікуватимуться амбулаторно.
Виникла пожежа. Пошкоджені заклад освіти, багатоквартирний і 3 приватні будинки, 3 господарські споруди, лінія електропередач.
Бив ворог і по Синельниківщині. FPV-дронами поцілив по Межівській громаді. Понівечені сільськогосподарське підприємство, будівля, що не експлуатується, адмінбудівля, авто. Зайнялася суха трава.
Протягом минулого дня, неділі 27 липня, на Нікопольщині через ворожий обстріл постраждав 54-річний чоловік. Йому надали необхідну допомогу. Відновлюватися буде вдома. Загалом за день район пережив понад півтора десятка атак – на Нікополь, Мирівську, Покровську та Марганецьку громади. По них противник бив fpv-дронами й з важкої артилерії. Сталося декілька займань. Горіли оселя місцевих і сухостій. Пошкоджені дев’ятиповерхівка, гуртожиток закладу освіти та 5 авто.
Неспокійно було також у Межівській, Покровській та Великомихайлівській громадах Синельниківщини. Туди росіяни скерували БпЛА та КАБи. Минулося без поранених. Але є руйнування. Вогнем охопило одне з приміщень сільгосппідприємства, на приватних подвір’ях – будинок і дах літньої кухні. Зачепило дім, газогін, машину.
Раніше “Особи” також сповіщали: Нічна атака дронів на Дніпропетровщину: є постраждалий і руйнування, збито 7 БпЛА.























