Організував нелегальну схему ввезення та продажу транспортних засобів очільник благодійного фонду, який залучив до злочину ще одного чоловіка. У них вилучили 28 автомобілів з іноземною реєстрацією.
Про це повідомляє поліція Дніпропетровської області.
Правоохоронці встановили, що 57-річний очільник благодійної організації, маючи статус волонтера, ввозив з-за кордону автомобілі нібито для передачі військовослужбовцям НГУ, натомість – організував схему їх продажу.
Фігурант залучив жінок, які переганяли транспортні засоби з-за кордону як гуманітарну допомогу. Далі спільник рекламував продаж транспорту у соціальній мережі та займався показом машин клієнтам.
1 серпня під час передачі коштів поліцейські затримали зловмисників у порядку ст. 208 КПКУ. Чоловікам вручили повідомлення про підозру за ч. 3 ст. 201-2 ККУ (незаконне використання гуманітарної допомоги в умовах воєнного стану).
Раніше “Особи” також сповіщали: Справу дніпровського псевдоволонтера, який наживався на війні, передали до суду.

























