Правоохоронці Дніпровського РУП № 2 встановили: картку з технологією безконтактної оплати загубив місцевий мешканець.
Про це повідомляє поліція Дніпропетровської області у Telegram.
Ситуацією скористалась зловмисниця — знайшовши картку на вулиці, вона розпочала «шопінг» за чужі гроші.
Слідчі повідомили жінці про підозру за двома статтями:
- ч. 4 ст. 185 КК України (крадіжка);
- ч. 1 ст. 357 КК України (викрадення офіційних документів).
Поліція нагадує громадянам про важливість дотримання правил безпечного користування банківськими картками:
- завжди контролюйте наявність картки, особливо якщо вона підтримує безконтактну оплату;
- не залишайте картку у платіжних терміналах чи банкоматах;
- у разі втрати негайно блокуйте картку та повідомляйте у банк.
Раніше “Особи” також сповіщали: У Дніпрі затримали шахрая-рекрутера, який обіцяв за гроші влаштувати на роботу до генпрокурора.



















