Новини

Легкоатлетки з Дніпропетровщини стали чемпіонками України з естафетного бігу

Легкоатлетки з Дніпра та Павлограду стали чемпіонками України U18 з естафетного бігу.

244Переглядів

Чемпіонат України з легкої атлетики з естафетного бігу 100+200+300+400 м у віковій категорії U18 пройшов днями у Кропивницькому. Дівчата з Дніпра та Павлограду змагалися серед 8 команд і фінішували з результатом 2:28.09.

Спортсменки СДЮСШОР №3 Мар’ям Абдуллахі, Єлизавета Варавкіна та Евеліна Власова, а також спортсменка ДЮСШ (Павлоград) Анна Клюс вибороли золоту медаль. Про це повідомили у Відділенні НОК України в Дніпропетровській області.

Команда Відділення НОК України в Дніпропетровській області привітали чемпіонок та їхніх тренерів з перемогою.

Раніше “Особи” також писали: “Оголошено найкращу селищну спортивну громаду Дніпропетровської області”.

Залишити відповідь