Протягом тижня з 15 по 21 серпня на Дніпропетровщині зареєстрували 5,7 тисячі випадків гострої-респіраторної вірусної інфекції (ГРВІ). Це на 19,8% вище у порівнянні з минулим тижнем.
Про це повідомили на сайті обласного центру контролю та профілактики хвороб.
34% від загальної кількості пацієнтів — діти віком до 17 років. Також у 13% хворих на ГРВІ діагностують COVID-19. Загалом зафіксували 746 випадків.
Протягом тижня на стаціонарному лікуванні перебували 103 пацієнти з коронавірусом. Двоє хворих померли —вони були старшими за 60 років, мали супутні захворювання та не були вакциновані від COVID-19.
Медики також зареєстрували 135 випадків гострих кишкових інфекцій, що на 29,8% більше, ніж тижнем раніше. Також – по дві підозри на лептоспіроз і кашлюк.
Крім того, виявляли випадки туберкульозу органів дихання, хвороби Лайма, гострих і хронічних вірусних гепатитів, вітряної віспи, скарлатини, педикульозу та інших інфекцій.
Також із трьох осередків сказу тварин по допомогу звернулися 13 людей, серед них двоє дітей. Усі вони пройшли огляд у лікаря-рабіолога та отримали лікувально-профілактичну імунізацію.
Раніше “Особи” також писали: “У Кривому Розі горів будинок, літня кухня та сараї: 83-річний чоловік отримав опіки”.



















