В області у ніч на 9 вересня працювали наші сили ППО, оборонці неба знищили 3 ворожих БпЛА.
Про це на ранок поінформувало керівництво ДніпроОВА та обласної ради.
Окупанти атакували Синельниківський район. Цілили по Миколаївській та Покровській громадах. Сталися пожежі, пошкоджена літня кухня.
Також ввечері продовжили бити по Нікопольщині безпілотниками. Цілили по райцентру та Марганецькій громаді. На щастя, ніхто не постраждав.
В інших громадах області ніч минула без обстрілів.
Протягом минулого дня ворог атакував два райони області.
Ворог вдарив дронами по Грушівській громаді Криворізького району. Сталася пожежа, під час гасіння якої окупанти поцілили по пожежному авто. Рятувальники, на щастя, не ушкоджені.
Більше трьох десятків атак – ворог знову протягом дня бив по Нікопольщині безпілотниками й артилерією. Цілили по райцентру, Покровській, Червоногригорівській, Марганецькій, Першотравневській та Мирівській громадах.
У Нікополі через артобстріл постраждали жінка 68 років та 66-річний чоловік. Їм надали необхідну медичну допомогу. Це відображено на фото, які оприлюднили надзвичайники.
Пошкоджені 3 приватні оселі, 4 багатоповерхівки, 3 господарські споруди, гараж, релігійна установа, автівки, вантажівка, приватне підприємство, соціальний, медичний та освітній заклади, інфраструктура.
В інших громадах області день 8 вересня минув без обстрілів.
Раніше “Особи” також інформували: Росіяни завербували працівника енергокомпанії для підготовки ударів по інфраструктурі Дніпропетровщини.























