Новини

У Дніпрі мешканці можуть долучитися до оновлення стели на в’їзді до міста

У Дніпрі до Дня міста запланований патріотичний захід.

348Переглядів

У Дніпрі сьогодні, 12 вересня, мешканців запрошують долучитися до оновлення стели на в’їзді до міста. Всі бажаючи зможуть її розмалювати. Щоб взяти участь потрібно зареєструватися за посиланням.

Про це повідомили в Молодіжному центрі Дніпра.

Від учасників вимагається лише гарний настрій та бажання творити. Все інше — пензлі, фарби, рукавички – ви отримаєте від організаторів.

Івент запланований на 12 вересня 2025 року, об 11:00.

Раніше “Особи” також писали: “У Дніпропетровській філармонії урочисто відкриють 86 сезон: що заплановано”.

Залишити відповідь