У Дніпрі сьогодні, 12 вересня, мешканців запрошують долучитися до оновлення стели на в’їзді до міста. Всі бажаючи зможуть її розмалювати. Щоб взяти участь потрібно зареєструватися за посиланням.
Про це повідомили в Молодіжному центрі Дніпра.
Від учасників вимагається лише гарний настрій та бажання творити. Все інше — пензлі, фарби, рукавички – ви отримаєте від організаторів.
Івент запланований на 12 вересня 2025 року, об 11:00.
Раніше “Особи” також писали: “У Дніпропетровській філармонії урочисто відкриють 86 сезон: що заплановано”.



















