АфішаНовини

У Дніпропетровській філармонії урочисто відкриють 86 сезон: що заплановано

У Дніпрі запрошують на урочисте відкриття Дніпропетровської філармонії  ім. Л. Когана.

302Переглядів

Урочисте відкриття 86 симфонічного сезону у Дніпропетровської філармонії  ім. Л. Когана відбудеться 12 вересня о 18.30 у Великій залі. У програмі твори українських та світових класиків, які демонструють силу музики як мови, що єднає різні культури.

Про це виданню «Наше місто» повідомила Вікторія Фурсова, керівник відділу реклами та зв’язків з громадськістю.

У програмі прозвучать такі твори:

  • Борис Лятошинський – Концерт для фортепіано з оркестром. Це один із найвизначніших українських композиторів ХХ століття, чия музика поєднує глибину національної традиції та європейський модернізм.
  • Густав Холст — Симфонічна сюїта «Планети». Один із найяскравіших зразків симфонічної музики ХХ століття, що вражає масштабністю образів і оркестровим блиском.

Виконує Академічний симфонічний оркестр Дніпропетровської філармонії.

Головний диригент: Стівен Домінік Еллер І (Велика Британія) — багатогранний музикант, який співпрацює з провідними симфонічними й оперними оркестрами світу та є засновником Польської опери у Лондоні.

Соліст: Вітас Кай Юен Лі (фортепіано, Гонконг) — піаніст, органіст і композитор, лауреат міжнародних конкурсів, чия виконавська кар’єра охоплює провідні сцени Європи та Азії.

Раніше “Особи” також писали: “До київського фестивалю «Жива культура – Живий світ» доєдналися митці з Дніпропетровщини”.

Залишити відповідь