Новини

Михайло Кохан вийшов у фінал чемпіонату світу з легкої атлетики в Токіо

Метальник молота Михайло Кохан з Дніпра вийшов у фінал чемпіонату світу-2025, який триває у Токіо.

259Переглядів

У кваліфікації чоловічого метання молота змагалися 36 атлетів, розділених на дві групи. Кохан виступав у першій, де його суперниками були, зокрема, срібний призер Олімпіади в Парижі Бенце Галаш, норвежець Ельвінд Генріксен та француз Ян Шоссінан. У першій спробі Михайо Кохан показав результат 77,33 м, що перевищує необхідний норматив 76,50 м, тож подальші кидки не знадобилися.

Про це повідомляє “Суспільне”.

Для 23-річного спортсмена це вже четвертий чемпіонат світу. Раніше Кохан тричі поспіль пробивався до фіналу: у 2019 та 2023 роках фінішував у топ-5, проте медалей ще не здобував.

Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі на світ з’явилися одразу три дівчинки та три хлопчики”.

Залишити відповідь