Новини

У Дніпрі створять Нижньосілезько-Дніпропетровський економічний центр: чим займатиметься

У Дніпрі запрацює Нижньосілезько-Дніпропетровський економічний центр.

217Переглядів

Делегація Дніпропетровщини разом із ТПП підписала меморандум із Маршалом Нижньосілезького воєводства Павелом Ганцажем та головою Сейміку Єжі Покуєм про створення Нижньосілезько-Дніпропетровського економічного центру. Документ уже передано до Дніпра для реалізації.

Про це повідомили в Дніпропетровській облраді.

Центр працюватиме на базі Дніпропетровської торгово-промислової палати. Серед ключових напрямів співпраці – інвестиції компаній у регіони, участь бізнесу у відбудові громад, розвиток торгівлі в аграрному та енергетичному секторах.

«Для нашої області це важливий крок. Нижня Сілезія – один із найпотужніших економічних регіонів Польщі. Співпраця відкриє нові можливості для громад і бізнесу, які працюють у складних умовах війни. Впевнений, що цей центр стане реальною точкою зростання для нашого регіону», – зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

Рішення про створення Нижньосілезько-Дніпропетровського економічного центру ухвалили на 34-му Економічному форумі в Карпачі.

Раніше “Особи” також писали: “У Кам’янському завершили реконструкцію гуртожитку для переселенців”.

Залишити відповідь