АфішаНовини

У Дніпрі відкрили виставку «Сталеві серця» до дня танкових військ

В експозиції понад 50 робіт фотохудожниці, членкині Національної спілки фотохудожників України, старшого лейтенанта 23-ї омб Оксани Чорної.

296Переглядів

У Музеї сучасної російсько-української війни відкрилася фотовиставка «Сталеві серця», приурочена до Дня танкових військ. Авторка експозиції – старший лейтенант Оксана Чорна, начальниця відділення комунікацій 23-ї окремої механізованої бригади, членкиня Національної спілки фотохудожників України.

Про це повідомляє пресслужба обласної ради.

В експозиції представлено близько 50 світлин, які відображають будні військових на позиціях: від роботи на передовій до моментів взаємопідтримки, самопожертви та мужності.

23-я окрема механізована бригада, в якій служить авторка, бере активну участь у бойових діях. Танкісти цього підрозділу, як і всієї армії, забезпечують прориви ворожої оборони, прикривають піхоту, посилюють позиції та надають військам мобільність і силу в складних умовах. Їхня служба – це символ витримки й незламності.

«На фото зображені життєві будні військових на позиціях. Я прагнула показати, що армія – це не тільки битви, а й щоденна праця, підтримка і взаємоповага. Ці світлини – для наших воїнів, для їхніх рідних, щоб вони бачили і пишалися», – розповіла авторка виставки Оксана Чорна.

Фотовиставку можна відвідати до 30 вересня у Музеї сучасної російсько-української війни в Дніпрі.

Раніше “Особи” також писали: У Дніпрі пройде виставка живопису Михайла Кублика «Таланти твої, Україно. Кублізм»: коли і де.

 

Залишити відповідь