Новини

1,5 млн грн збитків на ремонті зливних колекторів: у Дніпрі викрили посадовця міськради та підрядників

Щоб заволодіти грошима, вони вносили до актів виконаних робіт фіктивні відомості. Деякі роботи взагалі не виконувалися, а спецтехніка не залучалася.

252Переглядів

Вони заволоділи бюджетними коштами шляхом внесення неправдивої інформації щодо вартості та обсягів робіт, а також спецтехніки. Ціни та обсяги були завищені, а вказана техніка фактично не використовувалася.

Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.

Як встановили оперативники управління стратегічних розслідувань нацполіції, керівник департаменту міської ради та ряд підприємств уклали договір на проведення поточного ремонту зливних колекторів у центрі міста. Щоб заволодіти бюджетними коштами, вносили до актів виконаних робіт фіктивні відомості. Деякі роботи взагалі не виконувалися, а спецтехніка не залучалася.

Попри це, усі посадовці – міськради та підрядних організацій – підписали документи, а виконавці робіт отримали на свої рахунки зайві 1,5 млн грн з місцевого бюджету.

На підставі зібраних доказів слідчі оголосили трьом фігурантам про підозри. Директору департаменту Дніпровської міськради та директорам двох товариств інкримінують привласнення, розтрату майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем та службове підроблення.

Вирішується питання про обрання запобіжних заходів та відшкодування завданих збитків. Процесуальне керівництво здійснює обласна прокуратура.

Також “Особи” раніше інформували: Прокуратура заборонила міськраді Дніпра звужувати прибережну захисну смугу річки.

Залишити відповідь