Дніпропетровська область одна серед лідерів за посівами зернових культур.
Про це повідомляє «Перший Криворізький» із посиланням на Міністерство економіки.
Станом на 23 вересня аграрії засіяли 1,6 мільйонів гектарів озимих культур. Озимі на зерно сіють вже в усіх областях України. Зокрема, посіяли:
- озимої пшениці – 672 тисяч гектарів;
- озимого ячменю – 37,7 тисяч гектарів;
- озимого жита – 17,7 тисяч гектарів;
- озимого ріпаку – 872,6 тисяч гектарів.
Озимого ріпаку найбільше засіяли у Вінницькій, Хмельницькій та Тернопільській областях. Серед лідерів за посівами зернових культур наступні області:
- Полтавська;
- Кіровоградська;
- Дніпропетровська.
Раніше “Особи” також сповіщали: Посуха ставить під загрозу майбутній урожай озимих на Дніпропетровщині.



















