Новини

На Дніпропетровщині до Дня позашкілля провели обласний фестиваль

На Дніпропетровщині провели обласний фестиваль, присвячений прийдешньому Дню позашкілля.

263Переглядів

В Україні День позашкілля щорічно відзначають 25 вересня. На Дніпропетровщині провели обласний фестиваль до цього свята. Гостей привітали творчі колективи з Дніпра та Кам’янського. Вони продемонстрували хореографічні постановки, вокальні номери та дефіле театру моди.

Про це повідомили в ДніпроОВА.

Під час урочистостей також привітали педагогів. Обласними і державними відзнаками нагородили 67 фахівців.

«Подякували тим, хто вкладає свою душу у виховання дітей поза шкільними уроками. Допомагає розкривати таланти та здібності, здобувати нові навички у вільний від навчання час. Розвиває мережу цікавих гуртків, центрів дитячої та юнацької творчості, мистецьких шкіл і спортивних секцій. Робить все, аби малі з радістю бігли на заняття», – зазначила заступник начальника Дніпропетровської ОВА Ірина Грицай.

На сьогодні в області працюють 98 профільних і комплексних закладів позашкільної освіти, 34 дитячо-юнацькі спортивні школи. Загалом їх відвідують майже 80 тис учнів.

Раніше “Особи” також писали: “Переселенка, яка живе та навчається у Дніпрі, здобула перше місце на пісенному фестивалі «Червона рута»”.

Залишити відповідь