Подія сталася 22 вересня. Під час відпочинку між чоловіком та жінкою виникла сварка, в ході якої 36-річна нападниця вдарила 22-річного потерпілого ножем у груди. Постраждалого госпіталізували у лікарню з важкими травмами.
Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.
На місці події працювала слідчо-оперативна група відділу поліції №1 Дніпровського районного управління поліції №1. Правоохоронці затримали нападницю в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.
23 вересня слідчі повідомили затриманій про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до 8 років позбавлення волі. Триває досудове розслідування.
Раніше “Особи” також писали: “19-річну мешканку міста Самар підозрюють у домашньому насильстві над бабусею”.



















