Новини

В одній з лікарень Криворіжжя розірвали договір із підрядником на заміну ліфта, зекономивши 3 млн грн

При Дніпропетровській ОВА продовжує працювати робоча група «Прозорість та підзвітність».

239Переглядів

На одному з засідань робочої групи «Прозорість та підзвітність» фахівці розглянули закупівлю, проведену лікарнею Криворізького району. Сумніви викликала цінова пропозиція від переможця тендеру. Після обговорень замовник розірвав із ним договір, заощадивши понад 3 млн грн.

Про це інформує ДніпроОВА.

«Ми провели вже майже три десятки засідань робочої групи «Прозорість та підзвітність». На них розглядаємо закупівлі, в яких завищена ціна або є питання до підрядника. Основна мета – не допустити розтрати коштів і нераціонального їх використання», – зазначила директорка департаменту економічного розвитку Дніпропетровської ОВА Яна Худенко.

Серед тендерів, які потрапили до порядку денного засідання робочої групи, була й заміна ліфта в одній з лікарень Криворіжжя. До нього долучився єдиний учасник, що згодом і став переможцем. Послуги підрядник оцінив у понад 3 млн грн.

“Фахівці «Прозорості та підзвітності» вивчили пропозиції на ринку. Дійшли висновку – вартість закупівлі завищили майже на 50%. Зрештою, замовник переглянув договір і розірвав його”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, “Особи” також повідомляли: Комунальне телебачення Дніпра заплатить за свою рекламу ще кілька бюджетних мільйонів.

Залишити відповідь