Новини

Три міста Дніпропетровської області стали містами-героями

У День захисників і захисниць України, Президент Володимир Зеленський підписав указ про присвоєння звання «місто-герой» ще 18 населеним пунктам.

225Переглядів

Звання «місто-герой» присвоюється населеним пунктам, які проявили виняткову стійкість, мужність і самопожертву в умовах війни. Це визнання ролі громад у захисті життя, свободи та незалежності України.

Про це він повідомив у зверненні, оприлюдненому на офіційному сайті глави держави.

«Сьогодні, у цей День захисників і захисниць, на Покрову, ми відзначаємо ще міста-герої – міста героїв. Я підписав указ. Міста, завдяки яким врятовані тисячі життів наших людей. Міста, які на захисті всієї нашої держави – у повному сенсі цих слів», – зазначив Зеленський.

До переліку нових міст-героїв увійшли:

  • Павлоград, Нікополь, Марганець (Дніпропетровська область)
  • Дружківка, Краматорськ, Костянтинівка, Покровськ, Слов’янськ (Донецька область)
  • Гуляйполе, Оріхів (Запорізька область)
  • Вознесенськ, Баштанка (Миколаївська область)
  • Суми, Тростянець (Сумська область)
  • Куп’янськ (Харківська область)
  •  Старокостянтинів (Хмельницька область)

Президент подякував громадам за мужність, стійкість і внесок у захист держави:

«Я пишаюся вами. Честь – представляти такий народ, такі міста, громади, таких хоробрих людей. Слава Україні».

Раніше “Особи” також сповіщали: Удари безпілотниками по двох районах, збито три БпЛА: як минула ніч на Дніпропетровщині.

Залишити відповідь