У Дніпрі презентували фотовиставку “Дякуємо за кожен день життя” до Дня захисників і захисниць, а також Дня ветерана . На ній — майже 200 світлин з українськими воїнами: від бойових буднів на передовій до хвилин відпочинку між завданнями.
Про це пише Суспільне з посиланням на сайт міської ради.
“Ми разом із ветеранським простором і багатьма небайдужими зібрали ці фотографії. Частину надали друзі, частину – родичі воїнів, у когось воюють брати чи батьки. Це не професійні знімки, а живі фото, зроблені на телефони прямо на передовій. Вони показують справжній бойовий побут наших захисників, їхню силу і мужність, але водночас – і просту людяність”, — зазначила представниця співорганізатора виставки — голова правління громадської платформи з підтримки прав людини та кооперацій Ольга Коваленко.
Мама військового Дмитра Юлія Косенко розповіла: син пішов добровольцем у перші дні повномасштабного вторгнення. На виставці представлено близько 10 світлин з ним та його побратимами.
“Для мене дуже важливо, що ці фото тут, щоб люди бачили справжніх хлопців, які стоять за наші домівки, за наших дітей. Такі виставки потрібні, бо вони нагадують: наші воїни воюють не за владу, а за свої родини, за те, щоб ворог не прийшов у наші домівки”, — сказала вона.
Як сказав боєць Сергій Середін, для нього особисто приємно бачити цю виставку:
“На фото є мої побратими, наші фронтові моменти. Я служив із 2022-го по 2024-й рік, і, дивлячись на ці світлини, згадую ті часи — важкі, але й сповнені братерства”.
Фотовиставка “Дякуємо за кожен день життя” працюватиме у Дніпропетровській обласній філармонії ім. Леоніда Когана протягом півтора місяця. Вхід вільний.
Згодом експозицію покажуть у різних містах України, а завершальним етапом стане її демонстрація за кордоном.
Раніше “Особи” також писали: У музеї Дніпра відкрилася виставка присвячена Дмитру Яворницькому.






















