Новини

У Дніпрі відзначили День Захисників і Захисниць в метро на «Вокзальній»

Там відбулися урочистості до свята: клятва ліцеїстів і показовий виступ.

355Переглядів

Сьогодні, 1 жовтня, на станції дніпровського метро «Вокзальна» провели урочистості до Дня Захисників і Захисниць України. 

Про це повідомляє Інформатор.

Захід зібрав понад півтори тисячі людей. Серед них були ліцеїсти, учні гімназій, військові, волонтери та мешканці міста. Свято почалося з важливого моменту. Сто вихованців Ліцею митно-податкової справи склали Клятву ліцеїста.

Учасники підкреслили, що такі події важливі для виховання свідомих громадян і для вшанування героїв, які сьогодні боронять Україну.

«Я хочу наголосити на те, що дуже багато українців, в тому числі батьки, старші брати та сестри наших ліцеїстів, сьогодні перебувають на передовій. І своїм прикладом показують, як треба боронити рідну землю, любити свій народ», – прозвучало під час виступу.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих воїнів. Атмосфера заходу була сповнена патріотизму, вдячності та віри у Перемогу.

Крім цього, ліцеїсти 4-го курсу з групи «Десантура» продемонстрували свої вміння під час показового виступу. Глядачі побачили елементи стройової та військово-фізичної підготовки.

Зазначимо, що сьогодні на честь Дня Захисників і Захисниць вшанування полеглих відбулося в усіх громадах Дніпропетровщини, як і всієї України. Посадовці, ветерани, військові, священнослужителі покладали квіти до пам’ятників та меморіалів.

Раніше “Особи” також сповіщали: Три міста Дніпропетровської області стали містами-героями.

Залишити відповідь