Подія сталася 30 вересня в Індустріальному районі Дніпра. Правоохоронці приїхали туди на виклик про домашнє насильство. Коли після відпрацювання вийшли з будинку, то їхнє припарковане авто пошкоджене. Невідомий підпалив решітку радіатора та бампер.
Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.
У ході проведених заходів оперативники кримінальної поліції Дніпровського РУП №2 встановили причетну особу. Чоловіка було затримано.
1 жовтня слідчі, за погодження із Лівобережною окружною прокуратурою міста, повідомили фігуранту про підозру за ч. 2 ст. 347 КК України — умисне пошкодження майна працівника правоохоронного органу шляхом підпалу.
Раніше “Особи” також писали: “У Кривому Розі затримали чоловіка за спробу підкупу поліцейського”.



















