Під час сутички підозрюваний вдарив потерпілого ножем у ділянку серця. Після скоєного злочину він утік та переховувався від правоохоронців. У ході проведення комплексу слідчих та розшукових заходів 30-річного фігуранта розшукали та затримали.
Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.
Злочин стався ще 31 серпня. Того вечора на одній із вулиць міста між чоловіками виник раптовий конфлікт, який переріс у бійку. Під час сутички підозрюваний ударив опонента ножем у грудну клітину, після чого втік з місця події. 26-річного потерпілого госпіталізували до лікарні, де йому надали невідкладну медичну допомогу.
Після скоєного зловмисник понад місяць переховувався, намагаючись уникнути відповідальності. Але третього жовтня поліцейські Кам`янського РУП встановили його місцеперебування та затримали.
Слідчі повідомили фігуранту про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 КК України — замах на умисне вбивство. Судом підозрюваному обрано запобіжний захід — тримання під вартою.
Раніше “Особи” також інформували: У Кривому Розі порізали двох працівників ТЦК.



















