В Дніпропетровській області вже майже 1700 пунктів незламності. Ще декілька сотень у режимі «готові до відкриття». Це означає – в них є все необхідне й за потреби будуть включені в процес.
Про це повідомив голова ДніпроОВА Сергій Лисак.
Всі пункти незламності оснащені альтернативними джерелами живлення. Для роботи генераторів подбали про запас палива. Тож там завжди можна підзарядити гаджети та зігрітися.
Розташовані пункти незламності у школах, садочках, старостатах, при відділеннях поліції та ДСНС. Також – у магазинах, кафе, банках, на поштах, заправках.
Перелік пунктів можна знайти у «Дії» чи на сайті ОВА.
Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі дорожче, ніж у Києві: скільки платять за теплопостачання у різних містах України”.



















