59-річний чоловік разом зі спільницею пропонували чоловікам призовного віку схему втечі за кордон. За грошову винагороду вони гарантували таким особам незаконний перехід кордону поза пунктами пропуску в Одеській області.
Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.
Поліцейські міграційної служби та ГУНП встановили, що до організації схеми незаконного переправлення громадян причетні двоє фігурантів. Розподіл ролей у групі був чітким: чоловік відповідав за пошук клієнтів, жінка – за перемовини та отримання коштів, ще одна людина, особа якої наразі встановлюється – за транспортування та організацію переправлення поза пунктами пропуску.
1 жовтня правоохоронці задокументували факт передачі зловмисникам 13,5 тис. доларів. Після отримання грошей, за силової підтримки батальйону поліції особливого призначення, фігурантів затримали.
У ході обшуків вилучено мобільні телефони, планшети, грошові кошти, колекційні монети, а також інші речові докази.
Затриманим повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 332 КК України (незаконне переправлення осіб через державний кордон України, вчинене за попередньою змовою групою осіб, з корисливих мотивів).
Наразі правоохоронці встановлюють інших учасників злочинної схеми, зокрема особу, відповідальну за транспортування чоловіків до місця переправлення.
Також “Особи” раніше писали: За вплив на ВЛК експосадовець дніпровської медустанови вимагав гроші з хворого військовослужбовця.






















