Новини

У Дніпрі нападник побив та пограбував чоловіка біля вокзалу: що вирішив суд

У Дніпрі біля вокзалу грабіжник напав на чоловіка. Суд обрав покарання.

251Переглядів

Злочин стався 2 квітня у Центральному районі Дніпра біля одного з вокзалів. Підозрюваний напав на чоловіка та вдарив його по голові. Після цього, коли постраждалий втратив свідомість, викрав сумку з грошима і телефоном.

Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.

Постраждалий чоловік повідомив до поліції про напад, коли отямився і виявив, що його речей немає. Оперативники кримінальної поліції Дніпровського районного управління поліції № 1 того ж дня розшукали та затримали 25-річного нападника. Слідчі повідомили йому про підозру за ч. 4 ст. 187 (розбій) Кримінального кодексу України.

За результатами розгляду справи суд визнав обвинуваченого винним та призначив йому покарання у вигляді 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Раніше “Особи” також писали: “У Кам’янському районі затримали двох грабіжників, які вбили пенсіонера”.

Залишити відповідь