ДніпроОВА та штат Нью-Джерсі в США підписали Меморандум про взаєрозуміння. Тепер область спільно з американськими партнерами розвиватиме економічні відносини, технології та інновації. Разом втілюватимуть проєкти, будуть обмінюватися досвідом, контактами між органами влади, науковими і медустановами, організаціями громадянського суспільства, бізнесом.
Про це повідомили в ДніпроОВА.
«Продовжуємо зміцнювати міжнародні зв’язки та відкриваємо нову сторінку трансатлантичного співробітництва для області. Дякую губернатору штату Філу Мерфі, головному виконавчому директору Управління економічного розвитку Нью-Джерсі Тіму Саллівану, Посольству України у США за всебічну допомогу», – сказав в.о. начальника Дніпропетровської ОВА Владислав Гайваненко.
Він подякував і всьому американському народу за підтримку України. Наголосив: ініціативи Президентів Володимира Зеленського і Дональда Трампа наближають довгоочікуваний мир. Регіони ж на своєму рівні створюють міцне підґрунтя для конструктивної співпраці.
Раніше “Особи” також писали: ““Укрзалізниця” шукає орендаря для кав’ярні на вокзалі у Дніпрі”.






















