ГО «Бюро розвитку інновацій та технологій» у рамках проєкту STREAM IT за підтримки Європейського Союзу запрошує долучитися до Менторської програми для студентів/-ок з наукової комунікації.
Про це повідомляється в пресрелізі.
«Ми шукаємо амбітних студентів/-ок бакалаврату, магістратури та PhD українських ЗВО, віком до 40 років (можливі винятки для жінок, що повертаються з декретної відпустки) зі сфери STEM/STEAM, які прагнуть розвивати свої науково-комунікаційні та презентаційні навички», – повідомляють організатори.
Участь безкоштовна, тривалість: листопад 2025 – березень 2026.
STREAM IT – це міжнародна освітня ініціатива, спрямована на розвиток навичок наукової комунікації серед студентів та молодих дослідників. Учасники отримають:
- до 40 годин безкоштовного навчання та менторства;
- практичні навички самопрезентації, публічних виступів і наукової комунікації;
- підготовку до участі у національному конкурсі з наукової комунікації;
- можливість представити свою країну на міжнародному фіналі в Будапешті (Угорщина);
- сертифікат учасника європейської програми STREAM IT;
- нетворкінг з менторами, дослідницями, освітянами та науковицями з 10 країн ЄС.
Дедлайн реєстрації: 12 листопада 2025р.
«Переможець з кожної країни представляє свою роботу англійською мовою на міжнародній сцені STREAM IT в Будапешті (Угорщина)», – йдеться в оголошенні.
Деталі програми і реєстраційна форма – за цим посиланням.
В межах проєкту функціонує STREAM Hub (Хаб STEM-натхнення) – майданчик для співпраці, де освітяни, дослідники, політики та представники індустрії об’єднуються задля розвитку STEM-освіти та подолання гендерних стереотипів у навчанні.
Також «Особи» писали:
- Що на Дніпропетровщині відбудеться у Тиждень кодування ЄС
- Чотири школи Дніпропетровщини отримають кошти на інновації
- Дніпрянок запрошують записуватись у «В’язальний батальйон»
Петро Грицаюк
Зображення анонсу згенероване ChatGPT



















