За даними слідства, підозрюваний отримував від «куратора» завдання знищити конкретні транспортні засоби. Перед злочином він фотографував автомобілі та надсилав знімки замовнику для підтвердження вибору.
Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.
Після цього обливав обрану автівку легкозаймистою речовиною та підпалював. Кожен підпал фіксувався на телефон, а відео надсилалося замовнику як доказ виконання завдання. Серед пошкоджених автомобілів – Mercedes-Benz та Toyota Land Cruiser Prado.
Оперативники кримінальної поліції спільно з працівниками кримінального аналізу Дніпровського РУП № 2 затримали палія на місці чергового злочину.
Слідчі повідомили про підозру 21-річному містянину у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 194 (умисне знищення або пошкодження майна шляхом підпалу) КК України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до десяти років.
Суд обрав йому запобіжний захід — тримання під вартою.
Раніше “Особи” також сповіщали: Дніпрянка, яка втягнула сина у «заробіток» по підпалу авто, піде до в’язниці на 6 років.





















