Новини

Група «Прозорість і підзвітність» переглянула ще дві закупівлі у Дніпропетровській області

На Дніпропетровщині переглянули ще дві закупівлі, до яких були питання у фахівців робочої групи «Прозорість і підзвітність». У результаті вдалося заощадити понад 9 млн грн.

247Переглядів

Всього за час роботи групи «Прозорість і підзвітність» в області заощадили вже 1 млрд 17 млн грн бюджетних коштів.

Про це повідомили в ДніпроОВА.

Тендер на реконструкцію водогону оголосили у Самарівському районі. Фахівці звернули увагу на завищену вартість труб. Замовник уклав додаткову угоду та зменшив суму договору майже на 3,9 млн грн.

Одне з КП Криворіжжя проводило закупівлю послуги з оренди автомобільного крану. У тендерній документації була зазначена вища вартість, ніж ринкова. Тож замовник переглянув закупівлю та змінив умови договору. Сума заощаджених коштів – 5,2 млн грн.

«Ми й надалі уважно відстежуємо усі закупівлі, аби не допустити перевитрат. Кожна гривня має бути витрачена прозоро й ефективно», – зазначила директорка департаменту економічного розвитку ДніпроОВА Яна Худенко.

Раніше “Особи” також сповіщали: Робоча група «Прозорість та підзвітність» переглянула 9 закупівель, які відбулися на Дніпропетровщині .

Залишити відповідь