Новини

Яка ситуація з ГРВІ та COVID-19 у Дніпропетровській області

Захворюваність на ГРВІ в області зростає. Натомість рівень COVID-19 залишається низьким.

208Переглядів

Минулого тижня на ГРВІ занедужали майже 8 тисяч мешканців області. COVID-19 підтвердили у 30 людей.

Про це повідомляє голова ДОР Микола Лукашук у Telegram.

Медики також зареєстрували понад 440 випадків інфекційних хвороб та підозр на них. Серед них 72 людини з гострими кишковими інфекціями, 4 підозри на гострий вірусний гепатит та інші інфекційні захворювання.

Медпрацівники продовжують профілактику у громадах. Мобільна амбулаторія Дніпропетровського ОЦКПХ МОЗ працювала у Губининській селищній громаді Самарівського району.

Мешканці мали можливість безкоштовно пройти скринінг на ВІЛ, туберкульоз, вірусні гепатити та інфекції, що передаються статевим шляхом.

Лукашук зазначає, що інфекційна ситуація в регіоні контрольована.

“Проте для прифронтової Дніпропетровщини рання діагностика – питання безпеки людей. Стежте за самопочуттям і своєчасно звертайтеся до лікаря”, – пише посадовець.

Раніше “Особи” також сповіщали: Три міста Дніпропетровщини отримали машини для мобільних бригад соціально-психологічної допомоги.

Залишити відповідь