Новини

Президент України нагородив учасника Дефлімпійських ігор з Марганця

Спортсмен з Дніпропетровщини був нагороджений орденом "За заслуги".

230Переглядів

Президент України Володимир Зеленський нагородив спортсменів і тренерів дефлімпійської збірної команди України, які виступали на XXV літніх Дефлімпійських іграх у Токіо. Серед нагороджених — спортсмен з Марганця на Нікопольщині В’ячеслав Новіков.

Про це йдеться на сторінці міськради Марганця.

Українські спортсмени завоювали 100 медалей, посівши перше загальнокомандне місце серед 81 країни світу.

Серед нагороджених був спортсмен з Марганця, чинний чемпіон світу В’ячеслав Новіков, який здобув золоту медаль у категорії куміте, 60 кг.

3 грудня Вʼячеслав отримав орден “За заслуги II ступеня”.

Раніше “Особи” також сповіщали: У загальнокомандному заліку на Дефлімпійських іграх у Токіо українська збірна здобула першість.

Залишити відповідь