Новини

У Дніпрі оголосили підозру депутату міськради, який замість відрядження відпочивав у Греції

Влітку 2023 року депутат міськради Дніпра, який ще очолює районну адміністрацію, поїхав у відрядження до Угорщини, а опинився на пляжах Греції.

296Переглядів

Слідчі поліції викрили депутата Дніпровської міськради, який оформив фіктивне відрядження і понад два тижні відпочивав у Греції.

Про це повідомляє Нацполіція.

У червні 2023 року депутат Дніпровської міської ради, який одночасно очолює районну адміністрацію міста, оформив службове відрядження із завідомо неправдивими даними щодо його мети та маршруту.

“Під виглядом поїздки до Угорщини для офіційних зустрічей він перетнув державний кордон, після чого вирушив до Австрії, а згодом — на острів Родос у Грецькій Республіці, де понад два тижні перебував із родиною на відпочинку, не виконуючи жодних службових завдань. Виїзд з України посадовець здійснив на підставі документів, що містили недостовірні відомості”, – йдеться у повідомленні.

Поліція оприлюднила фото з телефону депутата, на яких він демонструє свій відпочинок.

На основі зібраних доказів слідчі поліції повідомили фігуранту про підозру.

У Генпрокуратурі уточнюють, що депутат був обраний до міськради від ОПЗЖ.

Раніше “Особи” також писали: Провадження щодо глави «кладовищенської мафії» Дніпра зупинено.

Залишити відповідь