У Дніпрі відбувся великий шаховий фестиваль в межах святкового марафону “Дніпро. Різдво. Разом”. На участь зареєструвалися близько 240 юних спортсменів та 15 батьків, які зіграли сеанс одночасної гри з чемпіоном Європи у категорії до 8 років.
Про це повідомили в міській раді Дніпра.
Наприкінці заходу всі учасники отримали диплом за участь у фестивалі, а переможці — дипломи та подарунки від управління спорту.
Чемпіон Європи у категорії до 8 років поділився своїми емоціями під час фестивалю.
«Я в шахах вже більше ніж 4 роки. Коли почалася війна, цю гру мені показали мої бабуся та дідусь і відтоді я з цим спортом нерозлучний. Брав участь у змаганнях в Україні та Європі, маю призові місця. Для мене гра в шахи тільки в радість, ніколи не виникало ніяких труднощів. Сьогодні я провів сеанс одночасної гри з 15 батьками, щоб вони також долучилися до світу шахів та випробували свої знання», — розповів Мирон Нетребка.
Міжнародний гросмейстер з шахів, тренер-викладач дитячо-юнацької спортивної школи № 9 Геннадій Гутман розповів, що тренував до фестивалю близько 25–30 дітей – від 7-річних першокласників до учнів 11-го класу. Вони займалися з ним щодня по 2-3 години
«Від мене особисто сьогодні бере участь близько 25–30 дітей. Вони різного віку — від 7-річних першокласників до учнів 11-го класу. Діти дуже мотивовані й налаштовані перемагати, і я пишаюся їхнім запалом. Підготовка була серйозною. Ми тренувалися щодня по 2-3 години. Частину занять проводили у звичному режимі, частину — у форматі так званої таємної підготовки, коли відпрацьовуємо саме турнірні навички, — зазначив Геннадій Гутман.
Раніше “Особи” також писали: “Дніпровська спортсменка виборола золоту медаль на турнірі з фехтування на шпагах «Uhlmann-Cup»”.
























