Новини

Дніпро та Нью-Йорк стали містами партнерами

Дніпро та Нью-Йорк уклали угоду про взаєморозуміння та дружню співпрацю.

187Переглядів

Під час відрядження до США міський голова Дніпра Борис Філатов та мер Нью-Йорка Ерік Адамс уклали угоду про взаєморозуміння та дружню співпрацю між двома містами. Підписання в урочистій атмосфері провели в історичній будівлі New York City Hall.

Про це повідомили в міській раді Дніпра.

Мер Дніпра Борис Філатов додав, що це знакова подія для міста. Адже Нью-Йорк є найбільшим містом у США та одним із ключових торговельно-фінансових центрів світу, чия потужність цілком здатна конкурувати з економіками навіть розвинутих країн світу.

«Я щиро вважаю, що для нашого прифронтового міста це справді знакова подія. Одна з таких, про які ще декілька років тому було годі й мріяти. А тепер це стало реальністю. Вдячний нашій команді та всім американським колегам, котрі провели плідні перемовини на кожному етапі шляху до цієї угоди. Усі подробиці – згодом», — зазначив міський голова Дніпра.

Також під час зустрічі двох мерів йшлося, зокрема, про виклики, які змушений переживати Дніпро.

Зі свого боку, мер Ерік Адамс наголосив, що від початку війни в Україні місто Нью-Йорк було відкритим для всіх, хто потребував прихистку і нині саме тут мешкає чи не найчисельніша українська громада в Америці.

«Ми були з вами, коли розірвалася перша бомба, і так само ми поруч із вами зараз. Я хочу подякувати пану меру, котрий розуміє, що керувати містом означає не лише забезпечувати підтримку там, а й приїздити в такі місця, як Америка. Щоб додати свій голос та інформацію — аби ми могли продовжувати розвивати партнерство. Угода, яку ми підписали, вона про те, що партнерство триватиме. Дякую», — сказав мер Нью-Йорка Ерік Адамс.

Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі на підмітання вулиць планують витратити 180 млн грн: оголошено два великі тендери”.

Залишити відповідь